חדש! למצטרפים דרך האתר 50% הנחה על פוליש קריסטל!!!

אנחנו בפייסבוק

פוליש אקרילי

רצפה מבריקה ונקייה להפליא היא היעד, כעת רק נותר לבדוק כיצד נשיג את התוצאות הדרושות והאם אנחנו מסוגלים לעשות זאת בעצמנו. עבודות פוליש מקצועיות המתבצעות על ידי צוות מקצועי עם מכשור מתאים משיגות את התוצאות הטובות ביותר, ישנה אפשרות גם לעבודה עצמית אך לרוב התוצאות תהיינה פחות טובות.

יתרונות של פוליש אקרילי מקצועי


עם עבודה מקצועית תשיגו את התוצאות הטובות ביותר תוך מינימום מאמץ, מעולם לא היה זה פשוט יותר להפוך רצפה ישנה וחסרת ברק לרצפה נוצצת כמעט כמו חדשה. יתרון נוסף הוא התאמה נכונה בין סוג האריחים לבין סוג הפוליש, יש להתאים את סוג הטיפול לסוג המרצפות. פעמים רבות אנו שוגים בבחירת חומרי הניקוי לניקוי המרצפות, אם הפוליש הביתי שלכם אינו משיג תוצאות ייתכן כי אנכם משתמשים בחומרי הניקוי הנכונים.

פוליש לרצפה הוא הרבה יותר מעוד עבודת ניקיון


עבודת פוליש אקרילי היא חידוש ריצוף הבית לכל דבר, מכונות של ניקוי והברקה משייפות את השכבה העליונה באריחי הריצוף, חושפות שכבה חדשה ונקיים, מצפות את השכבה החדשה בפוליש אקרילי ומסיימות את התהליך בהברקה. את העבודה נתחיל באבחון סוג הריצוף והתאמת סוג הפוליש, עבודות פוליש מתבצעות במרצפות טרצו ישנות, שיש, גרניט פורצלן, קרמיקה. השוני בין האריחים מחייב התאמה נכונה של סוג הפוליש, לא קיים פוליש אחד שמתאים לכלל המרצפות.

איך לעשות פוליש לבית בעצמי?


בין מדפים חומרי הניקוי בסופרמרקט תוכלו בוודאי למצוא מוצרים המיועדים להברקת רצפת הבית במתכונת של פוליש. אין מדובר בחומרים באמצעותם תוכלו לבצע ניקיון יסודי או לשייף את השכבה העליונה של הריצוף. כמו כן, פוליש עצמאי אינו משיג תוצאות עמידות למשך תקופה ארוכה. אפשר לבצע עבודות פוליש לבית באופן עצמאי אך התוצאות תהיינה הרבה פחות מבריקות, בכדי להשיג ריצוף מבריק ללא שריטות וללא כתמים דרוש לכם איש מקצוע מנוסה עם ציוד מתאים, אש מקצוע שיודע בדיוק איזה פוליש אקרילי מתאים לכם ביותר.

צור קשר

* שם מלא:

* טלפון:

* דואר אלקטרוני:

פרטי הפנייה: