חדש! למצטרפים דרך האתר 50% הנחה על פוליש קריסטל!!!

אנחנו בפייסבוק

פוליש קריסטל

כל מעבר דירה הוא הזדמנות לפתוח דף חדש, נקפיד תמיד להיכנס אל הבית ברגל ימין ולהכין אותו כראוי לקראת הכניסה. מעבר הדירה יהפוך הרבה יותר נעים ומזמין כאשר תמתין לנו דירה נקייה עם רצפה מבריקה כמו חדשה. אם הריצוף בדירה מעט ישן אין כל חובה להחליפו, עם עבודה מקצועית של פוליש קריסטל תצליחו להחזיר לריצוף את הברק שאבד לו במהרה.

כיצד מתבצעת עבודת הפוליש?


כדאי לנצל את הימים בהם הדירה ריקה מרהיטים בכדי לבצע ניקוי יסודי למרצפות, כאשר הדירה ריקה מרהיטים יהיה זה פשוט יותר בצע עבודות פוליש קריסטל ושאר עבודות ניקיון בבית. את הפוליש מבצע צוות מקצועי עם ציוד ניקיון מתאים ותכשירי ניקוי איכותיים. השלב הראשון יהיה ניקוי יסודי מאוד של הריצוף, אנו מסירים את השכבה העליונה (שכבה דקה מאוד) של הריצוף וחושפים שכבה חדשה ונקייה. את אותה שכבה חדשה נכסה בפוליש קריסטל מבריק ומרשים.

עבודת פוליש קריסטל אינה דורשת זמן רב, כדאי לבצע אותה בשלב הסופי של השיפוצים וההכנות לקראת המעבר. את הניקיון בבית לקראת הכניסה תתחילו רק לאחר השלמת כל עבודות השיפוצים בדירה. שימו לב, נוכחותכם אינה נחוצה במהלך העבודה כולה, הצוות המקצועי שלנו יבצע את עבודת הניקיון במסירות ויעילות, אתם תוכלו להתפנות למשימות אחרות.

יתרונות של פוליש קריסטל לבית


מעברי דירה כרוכים בהרבה מטלות ומשימות, גם כאשר נראה כי המעבר כולו מתוכנן היטב ברגע האחרון תמיד נמצא עוד משימות ומטלות. הדרך הנכונה לצלוח את מעבר הדירה היא פנייה לאנשי מקצוע, זה הזמן להזמין שירותי ניקיון, שירותי הובלה ובמידת הצורך גם שיפוצים ואריזה.

קשה להאמין כמה זה פשוט לחדש את אריחי הריצוף הישנים, קשה להאמין כי האריחים הישנים מסוגלים להבריק ולהחמיא לבית. עשו לכם הרגל להתחיל כל מעבר דירה ברגל ימין עם שירותי ניקיון מקצועיים לבית (כולל פוליש), עבודת הדברה טובה וחברת הובלה מקצועית ואמינה.

צור קשר

* שם מלא:

* טלפון:

* דואר אלקטרוני:

פרטי הפנייה: