חדש! למצטרפים דרך האתר 50% הנחה על פוליש קריסטל!!!

אנחנו בפייסבוק

פוליש

במשך הזמן הרצפות שלנו נוטות להישחק. הן צוברות כתמים ולכלוך עמוק, נחבלות ונשרטות כתוצאה מגרירת רהיטים ומנפילת עצמים ונשחקות כתוצאה מהליכה מרובה. ניקיון רגיל בצורת שטיפת הרצפות אינו יכול להועיל עבור רצפות שנשחקו. הפתרון היחיד במצב שכזה הוא ביצוע פוליש לרצפה.

פוליש הוא אינו ניקיון. פוליש כולל הברקה וליטוש של אריחי הרצפה על מנת להעניק להם מראה מבריק וחדש. פוליש הוא למעשה ניקוי עמוק יותר של הרצפות תוך ציפויו בשכבת מגן שאמורה להגן עליהם מפני שחיקה ובלאי עתידיים. אולם גם הפוליש אינו יכול לספק הגנה נצחית לאריחי הרצפה, ולכן נדרש לחזור עליו אחת לכמה שנים, בהתאם לסוג הפוליש ולמצב הרצפה.

ניתן להבחין בין שלושה סוגי פוליש: פוליש וקס, פוליש אקרילי ופוליש קריסטל. כל אחד מהם מתאים לסוג אחר של רצפות. שימוש בפוליש מסוג שאינו מתאים לאריחי הרצפה יכול להתגלות כלא יעיל.

פוליש אקרילי - מתאים למשטחי P.V.C, למשטחי בטון או לכל משטח אחר הנמצא בשימוש רב. ניתן להשתמש בפוליש במפעלים, משרדים ואף בתים פרטיים.
אחד מיתרונותיו של הפוליש האקרילי הוא בהאטת שחיקת הרצפות ובשמירה על שלמותן. סוג פוליש זה אינו מומלץ לעשות על אריחי גרניט פורצלן.

פוליש קריסטל - נעשה על רצפה נקייה ומשטח יבש לחלוטין. פוליש קריסטל הוא פוליש ברמה האיכותית והגבוהה ביותר.
ההברקה הקריסטלית הינה מקצועית מאוד, מבריקה ומעניקה למרצפות מראה רטוב ורענן. פוליש קריסטל הינו פוליש הנשמר לאורך זמן ויש לחדשו אחת לכשלוש שנים.
עבודת פוליש קריסטל הינה עבודה דייקנית, המתבצעת על כל אריח בנפרד ובצורה שווה, כך שכל הרצפה תהיה ברמת הברקה אחידה.

פוליש וקס - הוא סוג הפוליש היחידי שמתאים לכל סוגי הרצפות. זהו גם הפוליש הזול יותר מבין השלושה, אך מנגד זהו גם הפוליש שמחזיק מעמד פחות זמן. בהשוואה לפוליש קריסטל ופוליש אקרילי עליהם נדרש לחזור אחת לשנתיים-שלוש, פוליש וקס יש לבצע כל שנה.

חברת "אוראל הנוצץ" היא חברה המתמחה בביצוע כל סוגי הפוליש, בעלת ידע, ניסיון והכשרה המתאימה לכך. בזכות זאת החברה תעניק שירות טוב ואיכותי ובכך תגרום להמשכיות מרובת שנים לאריחי הרצפה שלכם.
לכן, אם אתם מעוניינים לבצע פוליש ברצפת הבית, המשרד או העסק - "אוראל הנוצץ" היא חברה מקצועית ומנוסה המתמחה בביצוע עבודות פוליש שתענה על כל דרישותיכם.

צור קשר

* שם מלא:

* טלפון:

* דואר אלקטרוני:

פרטי הפנייה: