חדש! למצטרפים דרך האתר 50% הנחה על פוליש קריסטל!!!

אנחנו בפייסבוק

פוליש ווקס

בית נקי הוא בית עם רצפה נקייה, ההשקעה בניקיון הרצפה תשתלם כאשר תבחינו כמה הבית מבריק ונקי הרבה יותר. עם פוליש ווקס התוצאות תהיינה עמידות לטווח הארוך, זהו פוליש על בסיס חומר אקרילי פולימרי המשמש לאיטום משפטי ריצוף. הציפוי מעניק למרצפות מראה מבריק וחדיש, שכבה מבריקה של שעווה מצפה את האריחים ומעניקה להם מראה נהדר ומרקם חלק.

למי זה מתאים?


ניתן למרוח פוליש ווקס גם על מרצפות שיש, אך בשל כושר הספיגה הנמוך שלהן יהיו סימנים של צעדים על גבי הפוליש במהרה. המחיר של עבודת פוליש ווקס מהווה יתרון, אם אתם מחפשים עבודת פוליש במחיר שווה לכל כיס, פוליש ווקס הוא הבחירה הנכונה בעבורכם. פוליש ווקס מתאים לריצוף של בתים, מרצפות חוץ, גגות, סלון הבית, חדרים, משרדים ועוד.

קרצוף, ניקיון והברקה


השלב הראשון בדרך למרצפות נקיות ומבריקות מתחיל בקרצוף של כל הלכלוך בשכבה העליונה, לא נוכל לצפות את האריחים בשכבת ווקס כל עוד הם אינם נקיים. ניקוי האריחים מתבצע בצורה יסודית על ידי מכונות ניקוי תעשייתיות. לאחר השלמת שלב הניקיון יתחיל השלב בו האריחים מצופים בשכבת ווקס ובשלב הסופי גם עוברים טיפול הברקה. התוצאה הסופית תהיה מרשימה, קשה יהיה להאמין כי לא מדובר בריצוף חדש.

תחזוקה של פוליש ווקס


על שכבת הברק של הפוליש יש להגן באמצעות חומר ווקס, עליכם לשמור על שכבת הווקס בכדי למנוע חדירה של נוזלים אל השכבה הפנימית. תחזוקה נכונה תסייע לכם לשמור על מראה מבריק למשך זמן.

אם אתם מתכננים גרירה של רהיטים כבדים בבית בצעו את העבודה לפני עבודה פוליש הווקס. עם תגררו רהיטים לאחר השלמת הפוליש עלולים להישאר על הריצוף סימנים של גרירה. שימו לב, ישנם כמה סוגים של פוליש ווקס, ישנם סוגים מבריקים יותר וסוגים עם גוון מט, ישנו גם פוליש ווקס מבריק עם מראה רטוב. הפוליש מתאים גם לחידוש הריצוף בחדרי מדרגות של בניינים, שכבת הווקס משמשת שכבת הגנה מפני שחיקה.

צור קשר

* שם מלא:

* טלפון:

* דואר אלקטרוני:

פרטי הפנייה: